Social media – Facebook 360

Kolejnym sposobem w jaki można promować swoją działalność są zdjęcia 360 umieszczane na portalu społecznościowym Facebook. Portal społecznościowy o którym mowa pozwala na implementowanie specjalnie przygotowanych przez nas panoram sferycznych jako jednostek (nie całych spacerów) aby umożliwić dodatkową interakcję klientów odwiedzających naszą stronę na facebook`u.

Zdjęcia 360 oglądane na smartfonie mają swój dodatkowy atut – smartfony wyposażone są w żyroskop, który po ukazaniu się panoramy sferycznej natychmiast reaguje i włącza interakcję klienta ponieważ natychmiast zdjęcie zaczyna się poruszać, przez co pozostaje z naszą reklamą na dłużej oraz utrwala się w pamięci klienta.

Dedykowany spacer w zakładce na facebook’u

Facebook nie tylko umożliwia wgranie pojedynczej panoramy.

W menu Twojej strony mamy możliwość wgrania dodatkowej „zakładki” stworzonej przez nas – jest to tzw „aplikacja facebook” tworzona przez programistę facebook developer (czyli naszą firmę).

Wszyscy obserwujący profil na pewno zachwycą się spacerami na Twojej stronie oraz udostępnią je dalej dzięki czemu reklama dotrze do większej liczby odbiorców.

Sprawdź jak prezentuje się taka zakładka na naszym profilu facebook.

Uwaga! aby móc dodać zakładkę twój profil musi posiadać przynajmniej 2000 polubień.