Loading...

Wirtualne Spacery w Raciborzu

Vidrosky Photography

Głównym zadaniem dobrej reklamy jest przyciągnięcie nowych klientów oraz spowodowanie aby miejsce lub usługa pozostała w ich pamięci na długo. W dobie rozwoju innowacyjnych rozwiązań świetnym narzędziem stają się wirtualne spacery.

Zaletą wyboru naszych usług jest dbałość o każdy detal i wykonywanie spacerów metodą manualną dzięki czemu uzyskujemy przewagę nad urządzeniami automatycznymi w zakresie jakości i precyzji wykonania. Zaawansowany sprzęt pozwala nam na uzyskiwanie zdjęć o rozdzielczości 120Mpix z aparatu oraz 300Mpix z drona.

Spacer po Leśnych Apartamentach w Zieleńcu

Prowadzisz hotel lub restaurację? Z całą pewnością posiadasz coś co wyróżnia Twój obiekt na tle konkurencji. Bez względu na to czy chcesz się pochwalić pięknym relaksacyjnym SPA czy też zapierającym dech w piersiach widokiem z tarasu wirtualny spacer idealnie odda panującą tam atmosferę.


Z pewnością priorytetem dla Ciebie jest najwyższy poziom komfortu Twoich gości. Obiekty które udostępniają możliwość wirtualnego obejrzenia swoich wnętrz w mediach społecznościowych uchodzą za bardziej nowoczesne, rzetelne i godne zaufania.

Jesteś deweloperem lub zajmujesz się handlem nieruchomościami? Dużym wyzwaniem w dobie rosnącej konkurencji na rynku nieruchomości jest dotarcie do potencjalnego nabywcy. Świetnym rozwiązaniem jest wirtualny spacer który sprawi że klient siedząc w wygodnym fotelu będzie mógł obejrzeć każdy kąt i poczuć klimat panujący w mieszkaniu.


Chcąc podnieść prestiż swoich kompleksowych inwestycji , poza mieszkaniami , warto pokazać odbiorcy również parkingi, klatki schodowe oraz place zabaw. Niewątpliwie wirtualny spacer wzbudza zaufanie i sprawia że potencjalni klienci czują się pewniej i chętniej umawiają się na spotkania.

Spacer dla Developera w miejscowości Suchy Dwór

Wirtualne przewodniki dla Miast

Nysa | Prudnik | Opole | Rybnik | Głuchołazy | Wrocław |

Zastanawiasz się jak sprawić aby Twoje miasto lub gmina przyciągały więcej turystów? A może chciałbyś dać odwiedzającym najbardziej intuicyjne narzędzie do zwiedzania, planowania noclegów czy obiadów? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci w jaki sposób sprawić aby Twój region poprawił swoją pozycję na turystycznej mapie Polski.

W 2018 roku dołączyliśmy do projektu Visitpoland.Online. Jest to platforma, która tworzy ponad 80 przewodników po miastach. W 2019 roku wprowadziliśmy do bazy naszą rodzinną Nysę. Dzięki współpracy z miastem stworzyliśmy przewodnik z głównymi miejscami użyteczności publicznej oraz obiektami komercyjnymi, które oznaczane są na mapie panoramicznej 360 „hotspotami”. Zobacz jak atrakcyjnie promują wybrane obiekty, które zdecydowały się do nas dołączyć.

Racibórz jest jednym z miast, które już do nas dołączyły. Wirtualne przewodniki tworzone razem z nami udostępniane są na oficjalnych witrynach (stronach internetowych).

Masz pytania odnośnie Wirtualnych spacerów? Sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w naszym FAQ

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Posiadamy Certyfikat Rekomendowanego fotografa StreetView

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Wideo

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Marketing
Rekomendowany Fotograf Google

Łukasz Strzelecki

Tel: +48 663 532 973
m@il: [email protected]Grzegorz Stanisławski

Tel: +48 534 929 383
m@il: [email protected]


Błąd: Brak formularza kontaktowego.