Loading...
wybierz wirtualne spacery

Głównym zadaniem dobrej reklamy jest pozyskanie nowych klientów oraz spowodowanie aby produkt lub usługa pozostały w ich pamięci jak najdłużej. W dobie rozwoju innowacyjnych rozwiązań świetnym narzędziem stają się wirtualne spacery.

Zaletą wyboru naszych rozwiązań jest dbałość o każdy detal oraz wykonywanie spacerów metodą manualną. Dzięki temu uzyskujemy przewagę nad urządzeniami automatycznymi w zakresie jakości i precyzji wykonania. Zaawansowany sprzęt pozwala nam na uzyskiwanie zdjęć o rozdzielczości 120Mpix z aparatu oraz 300Mpix z drona.

Niesamowite funkcje

Wirtualne spacery można budować w wielu systemach prezentacji

Zanim zaczęliśmy budować nasze narzędzia sprawdziliśmy wszystkie zalety i wady innych systemów do budowy wirtualnych spacerów. Narzędzia do budowy wirtualnych spacerów możemy podzielić na:

Wirtualny Spacer z System CMS

Plusem takiego rozwiązania jest możliwość samodzielnego budowania wirtualnych wycieczek jednak… Musisz zakupić licencję na oprogramowanie, przejść szkolenie i nauczyć się wszystkiego od podstaw. Nie zapominając o sprzęcie fotograficznym bez którego nie wykonasz zdjęć do wirtualnego spaceru.

Spacery 3D z systemem Matterport

System Matterport to rozwiązanie dla tych którzy lubią proste rozwiązania z rzutami geometrycznymi. Utrzymywanie spacerów w tym systemie niestety wiąże się z comiesięcznymi lub corocznymi kosztami utrzymania na serwerach Matterport. Firmy proponujące to rozwiązanie przeważnie oferują pierwszy rok abonamentu gratis.

 

Spacery z Systemem Panotour

Spacery oferowane w tym systemie  są bardzo proste. Hotspoty w postaci zdjęcia czy strzałki wskazującej są w tym systemie standardem. Próżno szukać tu zaawansowanych systemów tj. wbudowane wideo w ekran, oznaczanie obiektów czy animacje.

Spacer 360 po Nysie

Dedykowane Wirtualne Spacery

Profesjonalne narzędzia

Nasze Wirtualne spacery z pełną możliwością edycji.

Spacery budujemy na podstawie Twoich wymagań. Nie zamykamy kodu dzięki czemu na bieżąco możemy dokonywać niezbędnych zmian. Nasze spacery są tzw. SEO friendly – zamieszczamy w nich kod który pozwala być śledzonym przez wyszukiwarki internetowe, dzięki takim rozwiązaniom Twoja strona będzie lepiej pozycjonowana w wyszukiwarce Google oraz przyciągnie więcej klientów.

Prowadzisz hotel lub restaurację? Z całą pewnością posiadasz coś co wyróżnia Twój obiekt na tle konkurencji. Bez względu na to czy chcesz się pochwalić pięknym relaksacyjnym SPA czy też zapierającym dech w piersiach widokiem z tarasu wirtualny spacer idealnie odda panującą tam atmosferę.


Z pewnością priorytetem dla Ciebie jest najwyższy poziom komfortu Twoich gości. Obiekty które udostępniają możliwość wirtualnego obejrzenia swoich wnętrz w mediach społecznościowych uchodzą za bardziej nowoczesne, rzetelne i godne zaufania.

Jesteś deweloperem lub zajmujesz się handlem nieruchomościami? Dużym wyzwaniem w dobie rosnącej konkurencji na rynku nieruchomości jest dotarcie do potencjalnego nabywcy. Świetnym rozwiązaniem jest wirtualny spacer który sprawi że klient siedząc w wygodnym fotelu będzie mógł obejrzeć każdy kąt i poczuć klimat panujący w mieszkaniu.


Chcąc podnieść prestiż swoich kompleksowych inwestycji , poza mieszkaniami , warto pokazać odbiorcy również parkingi, klatki schodowe oraz place zabaw. Niewątpliwie wirtualny spacer wzbudza zaufanie i sprawia że potencjalni klienci czują się pewniej i chętniej umawiają się na spotkania.


Elementy wirtualnego spaceru

Wirtualny Spacer składa się z wielu części które łączą go w spójną integralną całość, szczegółowo opisaliśmy wszystkie elementy standardowe i dodatkowe na naszej podstronie.

Ile kosztuje wirtualny spacer?

Aby wycenić projekt potrzebnych jest kilka informacji, które docelowo znajdą się w Twoim wirtualnym spacerze, przykładową wycenę możesz wygenerować w ławy sposób za pomocą suwaków na naszej stronie do obliczania ceny. Zachęcamy do skorzystania z tego narzędzia.

Wirtualne przewodniki dla Miast

Prudnik | Racibórz | Opole | Rybnik | Głuchołazy | Wrocław

Zastanawiasz się jak sprawić aby Twoje miasto lub gmina przyciągały więcej turystów? A może chciałbyś dać odwiedzającym najbardziej intuicyjne narzędzie do zwiedzania, planowania noclegów czy obiadów? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci w jaki sposób sprawić aby Twój region poprawił swoją pozycję na turystycznej mapie Polski.

W 2018 roku dołączyliśmy do projektu Visitpoland.Online. Jest to platforma, która tworzy ponad 80 przewodników po miastach. W 2019 roku wprowadziliśmy do bazy naszą rodzinną Nysę. Dzięki współpracy z miastem stworzyliśmy przewodnik z głównymi miejscami użyteczności publicznej oraz obiektami komercyjnymi, które oznaczane są na mapie panoramicznej 360 „hotspotami”. Zobacz jak atrakcyjnie promują wybrane obiekty, które zdecydowały się do nas dołączyć.

Pod tym linkiem jesteśmy na oficjalnej stronie miasta: https://nysa.eu/dla-turysty/przewodnik-panoramiczny/

Masz pytania odnośnie Wirtualnych spacerów? Sprawdź czy nie ma na nie odpowiedzi w naszym FAQ – Kliknij w link

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Posiadamy Certyfikat Rekomendowanego fotografa StreetView

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Marketing
Rekomendowany Fotograf Google

Łukasz Strzelecki

Tel: +48 663 532 973
m@il: [email protected]Grzegorz Stanisławski

Tel: +48 534 929 383
m@il: [email protected]


Błąd: Brak formularza kontaktowego.