Wyceń Swój Wirtualny Spacer

Jak to zrobić?

Aby wycenić wirtualny spacer bez potrzeby wizyty w obiekcie wystarczy tylko kilka prostych kroków, postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi, a przybliży to realny koszt prac.

 1. Wybierz się na spacer po swoim obiekcie. Dzięki temu będziesz mógł łatwo policzyć miejsca w których powinna zostać wykonana panorama.
 2. Pamiętaj aby kolejne wybrane miejsce wykonania zdjęcia było w linii prostej od poprzedniej panoramy.
 3. Nie ograniczaj zbytnio ilości wykonanych zdjęć. Z miejsca które oznaczyłeś powinieneś widzieć podłogę kolejnej panoramy, z doświadczenia wiemy że jest to około 5 metrów.
 4. Panoramy należy wykonywać przed wejściem do sali/pokoju oraz tuż za nim. Jeśli pomieszczenie do którego będzie prowadzić kolejna panorama jest małe można wykonać panoramę po środku, ale pamiętaj o zasadzie widoczności podłogi i prostej linii od wejścia.

Elementy dodatkowe

Zastanów się jakie elementy dodatkowe chciałbyś/chciałabyś pokazać w wirtualnej wycieczce którą dla Ciebie zbudujemy. Wyznacz ich miejsca podczas spaceru policz ich ilość i wprowadź do wyceny.

Jeśli Twój obiekt jest mały zalecamy wykonanie 1-2 panoram z drona.

Przy większych obiektach ilość panoram z drona należy dobrać tak, aby można było zobaczyć obiekt z kliku stron oraz pokazać atrakcyjne miejsca i okolicę.

W razie wątpliwości lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

  {{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
  {{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
  Two columns
  Pionowo
  Poziomo
  Wirtualny Spacer Premium
  Suma z VAT
  Nazwa Total
  "{{getWooProductName}}" has been added to your cart
  Have a promocode
  Promocode Hide Show

  Szukasz tańszego rozwiązania?

  Wirtualny Spacer w wersji premium to narzędzie które budujemy przy pomocy programowania oraz korzystamy przy tym z najwyższej klasy sprzętu aby uzyskać najlepszą jakość. Mamy jednak w ofercie jeszcze spacery StreetView które są tańszym rozwiązaniem. Umieszczane są w mapach google, można je także linkować bezpośrednio na strony internetowe.