Profesjonalne Wirtualne SpaceryPrzewodniki PanoramiczneWirtualne Prezentacje obiektów

Przewodnik Panoramiczny

W Nysie zrealizowaliśmy nasz projekt w ścisłej współpracy z miastem. Wirtualny spacer, a mianowicie Przewodnik panoramiczny który stworzyliśmy ma na celu zachęcenie do odwiedzenia tego pięknego miasta jakim jest Nysa – „Śląskiego Rzymu”.

Dron w wirtualnych spacerach

Wykonane za pomocą drona panoramy sferyczne 360 znakomicie oddają klimat miasta. Spojrzenie na centrum z góry znacznie rozszerza możliwości planowania zwiedzania, a hotspoty wskażą obiekty warte uwagi.

Budowa i oprogramowanie

Do Wirtualnego przewodnika dodaliśmy spersonalizowane menu, które podzieliliśmy na sekcje aby łatwiej było się po nim poruszać. Łatwo znajdziesz miejsce którego szukasz – zabytki, hotele, restauracje, czy miejsca wypoczynku jak np. bulwary. Dodatkowo po prawej stronie można znaleźć menu „społecznościowe” – Sprawdź co się dzieje w mieście.

Jeśli uważasz, że hotspotów widocznych na panoramie jest zbyt wiele możesz je łatwo wyfiltrować dzięki zakładce filtry. Najedź myszą na zakładkę lub „tapnij” na telefonie aby wyłączyć te hotspoty których nie chcesz widzieć.

Zobacz Wirtualny przewodnik na stronie miasta:
https://nysa.eu/dla-turysty/przewodnik-panoramiczny/
lub na naszej witrynie z Przewodnikami po miastach:
https://cityguides.pl/miasta/nysa/