Loading...

StreetView od Google

Wirtualne Spacery | Fotoobrazy | Design | Social Media | Fotografia

Vidrosky Photography

Chcemy Ci pomóc pokazać się w mapach Google oraz aplikacji StreetView. Dzięki zdjęciom 360, które wykonamy i udostępnimy na platformach Google zyskasz o wiele większe zainteresowanie. Klienci codziennie przeglądają aplikacje i mapy, dzięki nam Twój potencjalny klient zobaczy wirtualnie wnętrze i okolice twojego obiektu w panoramach 360. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane przez nas zdjęcia spełniały surowe wymagania które stawia Google.

Pracuj z zawodowcami

Google promuje rekomendowanych fotografów na swoich serwerach. Wybierz fachowca ze swojej okolicy który stosuje zasady dotyczące jakości. Jesteśmy pierwszą i jak na razie jedyną agencją, która posiada status rekomendowanego partnera Google w Nysie.

To że jesteśmy z Nysy nie oznacza, że działamy tylko lokalnie, pracujemy w całej Polsce. Nasze najbliższe lokalizacje to: Opole, Wrocław, Prudnik, Kłodzko, Głuchołazy, Brzeg.

Spacery 360 w mapach Google

Zaletą takich wycieczek panoramicznych jest to, że wyświetlają się one bezpośrednio w wizytówkach firmowych Google. Dzięki nim klient szukający Twojego, lub podobnego obiektu zobaczy zdjęcia panoramiczne. Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem według badań przeprowadzonych przez Google cieszą się dwukrotnie wyższym zainteresowaniem użytkowników.

Potwierdzone Badania

Wyceń Swój Spacer Streetview


 

Jak to zrobić?

Aby wycenić wirtualny spacer bez potrzeby wizyty w obiekcie wystarczy tylko kilka prostych kroków, postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi, a przybliży to realny koszt prac.

 1. Wybierz się na spacer po swoim obiekcie. Dzięki temu będziesz mógł łatwo policzyć miejsca w których powinna zostać wykonana panorama.
 2. Pamiętaj aby kolejne wybrane miejsce wykonania zdjęcia było w linii prostej od poprzedniej panoramy.
 3. Nie ograniczaj zbytnio ilości wykonanych zdjęć. Z miejsca które oznaczyłeś powinieneś widzieć podłogę kolejnej panoramy, z doświadczenia wiemy że jest to około 5 metrów.
 4. Panoramy należy wykonywać przed wejściem do sali/pokoju oraz tuż za nim. Jeśli pomieszczenie do którego będzie prowadzić kolejna panorama jest małe można wykonać panoramę po środku, ale pamiętaj o zasadzie widoczności podłogi i prostej linii od wejścia.

W razie wątpliwości lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

  {{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
  {{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
  Two columns
  Pionowo
  Poziomo
  Wirtualny Spacer StreetView
  Suma z VAT
  Nazwa Total
  "{{getWooProductName}}" has been added to your cart
  Have a promocode
  Promocode Hide Show

  Nowatorskie rozwiązania prezentacji obiektów

  Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

  Uzupełniamy dane, zdjęcia,
  Spacery w wizytówkach

  Wideo

  Nagrywamy materiały wideo
  kamerą oraz dronem

  Rekomendowany Fotograf Google

  Dane Kontaktowe

  Tel: +48 663 532 973

  Tel: +48 534 929 383

  Mail: [email protected]