Loading...

StreetView od Google

Wirtualne Spacery | Fotoobrazy | Design | Social Media | Fotografia

Vidrosky Photography

Chcemy Ci pomóc pokazać się w mapach Google oraz aplikacji StreetView. Dzięki zdjęciom 360, które wykonamy i udostępnimy na platformach Google zyskasz o wiele większe zainteresowanie. Klienci codziennie przeglądają aplikacje i mapy, dzięki nam Twój potencjalny klient zobaczy wirtualnie wnętrze i okolice twojego obiektu w panoramach 360. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane przez nas zdjęcia spełniały surowe wymagania które stawia Google.

Pracuj z zawodowcami

Google promuje rekomendowanych fotografów na swoich serwerach. Wybierz fachowca ze swojej okolicy który stosuje zasady dotyczące jakości. Jesteśmy pierwszą i jak na razie jedyną agencją, która posiada status rekomendowanego partnera Google w Nysie.

To że jesteśmy z Nysy nie oznacza, że działamy tylko lokalnie, pracujemy w całej Polsce. Nasze najbliższe lokalizacje to: Opole, Wrocław, Prudnik, Kłodzko, Głuchołazy, Brzeg.

Spacery 360 w mapach Google

Zaletą takich wycieczek panoramicznych jest to, że wyświetlają się one bezpośrednio w wizytówkach firmowych Google. Dzięki nim klient szukający Twojego, lub podobnego obiektu zobaczy zdjęcia panoramiczne. Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem według badań przeprowadzonych przez Google cieszą się dwukrotnie wyższym zainteresowaniem użytkowników.

Potwierdzone Badania

Wyceń Swój Spacer Streetview


 

Jak to zrobić?

Aby wycenić wirtualny spacer bez potrzeby wizyty w obiekcie wystarczy tylko kilka prostych kroków, postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi, a przybliży to realny koszt prac.

  1. Wybierz się na spacer po swoim obiekcie. Dzięki temu będziesz mógł łatwo policzyć miejsca w których powinna zostać wykonana panorama.
  2. Pamiętaj aby kolejne wybrane miejsce wykonania zdjęcia było w linii prostej od poprzedniej panoramy.
  3. Nie ograniczaj zbytnio ilości wykonanych zdjęć. Z miejsca które oznaczyłeś powinieneś widzieć podłogę kolejnej panoramy, z doświadczenia wiemy że jest to około 5 metrów.
  4. Panoramy należy wykonywać przed wejściem do sali/pokoju oraz tuż za nim. Jeśli pomieszczenie do którego będzie prowadzić kolejna panorama jest małe można wykonać panoramę po środku, ale pamiętaj o zasadzie widoczności podłogi i prostej linii od wejścia.

W razie wątpliwości lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Pionowo
Poziomo
Wirtualny Spacer StreetView
Suma z VAT
Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Nowatorskie rozwiązania prezentacji obiektów

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Wideo

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Rekomendowany Fotograf Google

Dane Kontaktowe

Tel: +48 663 532 973

Tel: +48 534 929 383

Mail: bok@vidrosky.pl

Błąd: Brak formularza kontaktowego.