Loading...

StreetView od Google

Wirtualne Spacery | Fotoobrazy | Design | Social Media | Fotografia

Vidrosky Photography

Chcemy Ci pomóc pokazać się w mapach Google oraz aplikacji StreetView. Dzięki zdjęciom 360, które wykonamy i udostępnimy na platformach Google zyskasz o wiele większe zainteresowanie. Klienci codziennie przeglądają aplikacje i mapy, dzięki nam Twój potencjalny klient zobaczy wirtualnie wnętrze i okolice twojego obiektu w panoramach 360. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane przez nas zdjęcia spełniały surowe wymagania które stawia Google.

Pracuj z zawodowcami

Google promuje rekomendowanych fotografów na swoich serwerach. Wybierz fachowca ze swojej okolicy który stosuje zasady dotyczące jakości. Jesteśmy pierwszą i jak na razie jedyną agencją, która posiada status rekomendowanego partnera Google w Nysie.

To że jesteśmy z Nysy nie oznacza, że działamy tylko lokalnie, pracujemy w całej Polsce. Nasze najbliższe lokalizacje to: Opole, Wrocław, Prudnik, Kłodzko, Głuchołazy, Brzeg.

Spacery 360 w mapach Google

Zaletą takich wycieczek panoramicznych jest to, że wyświetlają się one bezpośrednio w wizytówkach firmowych Google. Dzięki nim klient szukający Twojego, lub podobnego obiektu zobaczy zdjęcia panoramiczne. Wizytówki ze zdjęciami i wirtualnym spacerem według badań przeprowadzonych przez Google cieszą się dwukrotnie wyższym zainteresowaniem użytkowników.

Potwierdzone Badania

Nowatorskie rozwiązania prezentacji obiektów

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Wideo

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Rekomendowany Fotograf Google

Dane Kontaktowe

Tel: +48 663 532 973

Tel: +48 534 929 383

Mail: bok@vidrosky.pl

    Numer telefonu (wymagane)