Loading...

Strony internetowe www

Szukasz rozwiązań dla siebie? Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Tworzymy strony internetowe, które docierają do klientów

skutecznie umacniając pozycję firmy na rynku.

Jak to wygląda?

Planowanie stron www z klientem

Słuchamy

indywidualne projekty www

Tworzymy Plan

Skuteczne kodowanie stron www

Indywidualny Projekt

Tworzenie tekstów do stron internetowych

Tworzymy tekst

Najlepsze SEO dla stron internetowych

Wdrażamy SEO

Bezpieczne strony www

Zabezpieczamy

Szczegóły o stronach które tworzymy

Responsywne Strony WEB

Responsywny Design

Strony internetowe które tworzymy są responsywne. Znaczy to, że otwierając stronę na PC, smartfonie czy tablecie będzie dostosowywać się do rozmiaru urządzenia. Takie rozwiązania są w obecnym świecie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu www.

Łatwa Edycja

Intuicyjna edycja stron

Nasze projekty realizowane są na bazie najpopularniejszego systemu CMS na świecie – WORDPRESS. Edycja jest prosta a rozwiązanie jest praktyczniejsze i zdecydowanie tańsze niż indywidualne systemy CMS, które często okazują się kosztowne przy dalszej rozbudowie, dodawaniu nowych elementów.

Skuteczne Planowanie

Odpowiednie planowanie

Każdy element strony jest precyzyjnie zaplanowany i spełnia swoją funkcję – tu nic nie dzieje się przypadkowo. Do odbiorcy trafiają treści i grafiki, które są wybrane w odpowiedni sposób. Teksty są dobierane indywidualnie, a treść zgodna z oczekiwaniami, a co najważniejsze lubiana przez przeglądarki.

Szybkość działania

Szybkość w działaniu

Ludzie, a tym bardziej wyszukiwarki nie lubią stron które wczytują się zbyt wolno. Strony internetowe które projektujemy są w pełni zoptymalizowane. Wczytują się szybko dzięki odpowiedniemu dobraniu i ułożeniu kodu źródłowego strony web.

Pozycjonowanie – SEO

Nasze doświadczenie we wdrażaniu odpowiednio dobranej treści pozwala na pozycjonowanie stron na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych tj. Google. Techniki SEO które stosujemy są indywidualnie dobierane dla każdego klienta, bazujemy na wdrażaniu słów kluczowych wewnątrz kodu strony internetowej.

Pomysły zostaw nam – są w naszych głowach

My przedstawiamy – Ty akceptujesz i sugerujesz zmiany


Zarys Strony

Zanim rozpoczniemy docelowe projektowanie strony internetowej tworzymy jej szkic, który nadaje kształt i wzór do kolejnej części projektu.

Grafik www

Projekt Graficzny

Tu wszystkie formy zarysu strony przybierają formę spójnej szaty graficznej identyfikowanej z marką.