Wirtualny Przewodnik po terenach inwestycyjnych w Nysie

Nysa inwestuje w kolejne innowacyjne narzędzie naszej produkcji. Tym razem zbudowaliśmy narzędzie do prezentacji działek inwestycyjnych na terenach należących do miasta.


Narzędzie pozwala na dokładne zapoznanie się z lokalizacją terenów inwestycyjnych, odległościami i położeniem najważniejszych szlaków komunikacyjnych, kluczowymi miejscami na terenie Gminy z punktu widzenia inwestora oraz szczegółowymi informacjami dotyczącymi prezentowanych działek.

Menu zbudowaliśmy na podstawie lokalizacji w których znajdują się działki. Wybierz lokalizację z rozwijanego podmenu, Działki podpisaliśmy ich numerami odpowiadającymi działkom inwestycyjnym w systemie ewidencji. Wystarczy kliknąć w interesującą działkę a przewodnik wskaże gdzie ona się znajduje. Szczegółowe dane dostępne są po kliknięciu w hotspot lub bezpośrednio w działkę która została oznaczona interaktywnym polem.


Zapraszamy do skorzystania z „Przewodnika po terenach inwestycyjnych na bazie wirtualnego spaceru”. Zapoznaj się z ofertą terenów inwestycyjnych w Gminie Nysa w nowoczesny sposób.

Zbudujemy dla Ciebie

Wirtualny spacer

Nie czekaj już więcej i powierz nam budowanie wirtualnego spaceru po Twojej Firmie.

Sprawdź także inne Aktualności