FAQ – Czyli najczęściej zadawana pytania.

Pytania - Wirtualny Spacer

Rozmawiając z wami na spotkaniach często zadajecie nam przeróżne pytania. Aby wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom przygotowaliśmy listę najczęstszych pytań, które do nas kierujecie.

Jeśli jednak wasze pytanie nie znajduje się na liście poniżej chętnie na nie odpowiemy.

Przede wszystkim oczywistą rzeczą jest że kiedy przygotujemy się do zdjęcia które będzie naszą wizytówką w mediach społecznościowych to chcemy wyglądać jak najlepiej, podobnie jest z wirtualnymi spacerami. Po pierwsze, przed rozpoczęciem zdjęć należy zadbać aby pomieszczenia były uprzątnięte ze zbędnych rzeczy, następnie sprawdzić czy oświetlenie nie ma żadnych awarii i w końcu ułożyć sprzęty w taki sposób aby wyglądały atrakcyjnie dla odbiorcy. Ponadto należy pamiętać że wszystkie nasze zdjęcia są poddawane zaawansowanej obróbce graficznej więc jeśli pojawiają się jakieś mankamenty których fizycznie nie da się usunąć, jesteśmy w stanie temu zaradzić.

Google jako potentat na rynku, narzuca fotografom rygorystyczne kryteria łączenia i zamieszczania panoram. Spacery Google StreetView powinny zawierać panoramy robione na określonej wysokości, w określonej odległości od siebie oraz w określonej jakości. Kolejnym problemem jest fakt że nie mogą zawierać wielu interaktywnych elementów. Dość rygorystyczne normy nie sądzisz?

Dedykowany wirtualny spacer ogranicza już tylko nasza etyka pracy, kreatywność i umiejętności. Możemy tworzyć zaawansowane grafiki, ikony, hot spoty, interaktywne elementy( otwierane drzwi, okna, urządzenia). Również wstawiać filmy reklamowe, oznaczać działki inwestycyjne oraz wiele innych. Dodatkową korzyścią jest fakt że ciągle rozwijamy nasze narzędzia i szukamy ich kreatywnych zastosowań. Ostatnio nawet zgłosił się do nas klient który zapytał, czy możemy na ekranie telewizora w wirtualnym spacerze transmitować obraz live z kamery w lokalu? Znaleźliśmy rozwiązanie. Podsumowując, jesteśmy ciekawi Twoich pomysłów i otwarci na propozycje. Wspólnie możemy stworzyć unikatowy wizerunek Twoich obiektów.

W czasie gdy pandemia wywołała kryzys w wielu branżach, klienci szybciej niż kiedykolwiek wcześniej zwiększyli swoją aktywność w sieci. Tradycyjne odwiedziny w wielu miejscach zostają zastąpione przez odwiedziny w witrynach internetowych, a wirtualny spacer najlepiej i najpełniej oddaje klimat wnętrz. Każda inwestycja ma przede wszystkim przynosić zysk – przyciągnąć więcej klientów. Po pierwsze turyści wielokrotnie chętniej korzystają z oferty obiektów posiadających wirtualne spacery – takie miejsca wzbudzają większe zaufanie. Ponadto obiekty udostępniające wirtualne spacery swoich atrakcji wzbudzają większą ciekawość przez co bardziej zachęcają do odwiedzin. W efekcie zastosowanie takich rozwiązań buduje wizerunek nowoczesnej firmy w oczach klientów, oraz przyciąga większą uwagę odbiorcy w sieci. Należy pamiętać że w dobie scrollowania stron, zdjęcia panoramiczne przyciągają dziesięciokrotnie większą uwagę niż zwykłe. A kluczowym argumentem jest fakt że posiadanie takich narzędzi jest promowane przez wyszukiwarki Google co daje Ci wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania a w efekcie sprowadza więcej klientów do Twojej firmy.

Zastanawiasz się w jaki sposób wyróżnić swoją wizytówkę w Google? Idealnym rozwiązaniem jest zamieszczenie w niej zdjęć panoramicznych 360 i wirtualnych spacerów. Takie narzędzia w wizytówce Google może aktywować jedynie rekomendowanym fotograf Google. W zależności od tego na jaką formę spaceru się zdecydujesz spacer StreetView będzie widoczny bezpośrednio z poziomu wizytówki. Natomiast dedykowany wirtualny spacer można na różne sposoby połączyć z wizytówką.

Reasumując w Vidrosky jako rekomendowany fotograf Google opracujemy plan w jaki sposób wyróżnić Twoją wizytówkę w Google.

Cały czas poprawiamy i przyspieszamy proces realizacji zleceń. Podczas pierwszego kontaktu ustalamy Twoje oczekiwania, jaki efekt chciałbyś osiągnąć korzystając z naszych usług. Następnie wspólnie opracowujemy plan jak zrealizować Twoje cele. Później odwiedzamy miejsce i wspólnie z rekomendowanym fotografem Google analizujemy ile panoram powinno się tam znaleźć oraz jakich narzędzi użyć aby projekt był najbardziej atrakcyjny. Ostatecznie ustalamy cenę, wysokość ewentualnej zaliczki oraz termin wykonania zdjęć i prosimy o przygotowanie obiektu. Przyjeżdżamy w ustalonym terminie i wykonujemy komplet panoram do wirtualnego spaceru. Kolejnym etapem jest opracowanie graficzne spaceru, łączenie panoram oraz przygotowanie interaktywnych elementów. Mamy na to 14 dni. Następnie oddajemy klientowi do oceny wersję próbną spaceru i prosimy o zgłoszenie ewentualnych poprawek w ciągu 7 dni. W odpowiedzi na opinię klienta wykonujemy dodatkowo zlecone zadania i oddajemy projekt finalny wystawiając fakturę za realizację. Ostatnim etapem jest włączenie wirtualnego spaceru na nasze platformy oraz pomagamy zainstalować go na stronach i platformach które nam wskażesz. Bardzo ważne jest również że wspieramy w promocji nowego narzędzia poprzez nasze kanały społecznościowe.

Wszystko zależy od zadania które chcemy zrealizować. Na przykład, jeśli budujemy wirtualny spacer wewnątrz, możemy zrobić zdjęcia w każdym momencie, ważne jest tylko aby pomieszczenia były odpowiednio przygotowane i dobrze oświetlone. Natomiast jeśli wykonujemy panoramy z drona musimy zaczekać na odpowiednie warunki. Zawsze duży nacisk kładziemy na wysoką jakość zdjęć. Zależy nam aby było słonecznie, zielono i atrakcyjnie dla odbiorcy. Są jednak specyficzne branże którym może zależeć innych kolorach. Jeśli prowadzisz zimowy kurort turystyczny zapewne wolałbyś aby na Twoich panoramach z drona dominowała biel ;)

Tak, każda firma za darmo może sobie stworzyć wizytówkę Google. Co więcej, w sieci można znaleźć mnóstwo poradników w stylu „Jak dobrze zbudować wizytówkę Google?”, więc zadanie może być znacznie ułatwione. Ponadto podobnie jest w wielu innych branżach. Dlaczego więc chodzisz do mechanika, lekarza, fryzjera czy kosmetyczki skoro wszystkie te sprawy mógłbyś załatwić sam na podstawie wiedzy z internetowych poradników? Z budowaniem wizytówki Google jest tak samo. Jeśli chcesz wyglądać lepiej od innych korzystasz z usług profesjonalnych stylistów. Natomiast jeśli chcesz wyglądać lepiej w sieci, skorzystaj z naszych usług i zbuduj profesjonalną atrakcyjną wizytówkę Google. W efekcie sprawisz że Twoja firma będzie widoczna w pierwszych wynikach wyszukiwania na mapie w kategoriach których szukają Twoi klienci.

Nowatorskie rozwiązania prezentacji obiektów

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Posiadamy Certyfikat Rekomendowanego fotografa StreetView

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Wideo

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Marketing
Rekomendowany Fotograf Google

Łukasz Strzelecki

Tel: +48 663 532 973
m@il: [email protected]Grzegorz Stanisławski

Tel: +48 534 929 383
m@il: [email protected]


Błąd: Brak formularza kontaktowego.