Usługi Dronem

Usługi Dronem

Tworzymy materiały wideo, zdjęciowe, prezentacje za pomocą dronów. Stawiamy na najwyższą jakość naszych usług.

Profesjonalni piloci dronów

Profesjonalni piloci dronów

Nasza praca wymaga aby być ciągle na bieżąco. Dbamy o to, aby świadczyć usługi w najwyższej jakości.

Profesjonalny sprzęt

Używamy dronów DJI, aby zapewnić najwyższą jakość zdjęć i wideo.

Doświadczenie

Posiadamy certyfikaty do pilotowania dronów. Jesteśmy zarejestrowanym operatorem dronów w systemie PANSA UTM.

Pasja

Ciekawość do nowoczesnej technologii związanej z dronami przerodziła się w przyjemną pracę.

Używamy Profesjonalnych dronów

Używamy Profesjonalnych dronów

Bardzo istotną rolę w przygotowaniu każdego projektu odgrywa profesjonalny sprzęt. Usługi dronami często się różnią dlatego też posiadamy różne modele dronów do określonych działań.

DJI Phantom 4 Pro:

To dron który świetnie sprawdza się przy naszych flagowych realizacjach – tworzeniu panoram 360. Jest stabilny w powietrzu dzięki czemu wykonuje doskonałe zdjęcia nawet w mniej korzystnych warunkach. Dzięki temu wykonujemy fotografie z drona bardzo sprawnie i precyzyjnie. Dodatkowo zdjęcia z drona wykonane przez niego cechuje wysoka jakość i rozdzielczość. Stabilizacja w powietrzu również doskonale wpływa na jakość filmów z drona. Od dłuższego czasu realizujemy za jego pomocą filmy z drona przedstawiające rozwój inwestycji, filmy z drona prezentujące działki, reklamowe filmy z drona do prezentacji nieruchomości czy krótkie ujęcia z drona do filmów reklamowych.

DJI Mavic mini 2:

Jest to dron o nieco innej charakterystyce. Jego waga sprawia że można go bez specjalnych uprawnień używać w terenie zabudowanym i przy dużym zagęszczeniu ludzi. Dzięki swoim cechom świetnie sprawdza się przy tworzeniu filmów z drona w miastach. Jest bardzo mały i poręczny dlatego bardzo często używamy go przy zamówieniach na pilne wykonanie zdjęć budynków z drona, poglądowych zdjęć działek z drona czy relacji wydarzeń z drona.

Zastosowania drona:

W codziennym życiu jest ich naprawdę mnóstwo, często słyszymy pytania czy film z drona lub zdjęcia z drona będą przydatne w mojej sytuacji.

Poniżej przedstawiamy część przykładów w których usługi dronem mogą okazać się doskonałym pomysłem:

  • filmy oraz zdjęcia z drona dla agencji reklamowych i kreatywnych,
  • wirtualne spacery, zdjęcia z drona oraz filmy z drona na szkół, uczelni czy instytucji naukowych,
  • zdjęcia oraz filmy reklamowe z drona do promocji pensjonatów i hoteli,
  • usługi dronem przy organizacji festynów, koncertów i imprez masowych,
  • wsparcie dla geologów i archeologów za pomocą dokumentacji z drona,
  • materiały marketingowe dla gmin, miast oraz urzędów tworzone za pomocą drona,
  • zdjęcia z drona wspierające tworzenie map,
  • wirtualne spacery oraz zdjęcia z drona dla przedsiębiorców i zakładów produkcyjnych,
  • filmy z drona dla dewelopera, właściciela nieruchomości czy gruntu pokazujące zalety obiektu,
  • szeroko pojęta dokumentacja techniczna z drona i wsparcie w takich branżach jak: leśnicy, architekci, budowlańcy czy nawet firmy energetyczne.
mavic mini dron
Phantom 4 pro - profesjonalny dron

Informacje o certyfikatach

Doświadczenie w pilotowaniu dronem

Pilotujemy Phantom 4pro i mavic mini 2
Potwierdzenie wykonywania lotów zgodnie z prawem

Loty dronem:

Powinny być wykonywane przez osoby posiadające specjale uprawnienia oraz doświadczenie. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, obecnie posiadamy dwóch pilotów posiadających uprawnienia do lotów, ponadto współpracujemy z pilotami posiadającymi uprawnienia do lotów dronem poza zasięgiem wzroku dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć nawet zaawansowane usługi dronem.

Zanim zamówisz usługę dronem:

Koniecznie sprawdź czy osoba odpowiedzialna za jej wykonanie posiada odpowiednie uprawnienia. Obecnie podstawą jest Państwowy egzamin teoretyczny nadzorowany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jeśli ktoś chciałby wykonywać dla Ciebie usługę filmowania dronem lub zdjęcia z drona nie posiadając odpowiednich kwalifikacji pamiętaj że jest to niezgodne z prawem i grozi za to odpowiedzialność karna.

Bezpieczeństwo:

Kolejnym ważnym aspektem jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podczas wykonywania usług dronem. Zadbaj o to aby do wykonania swojego filmu z drona wybrać wykonawcę który je posiada. W ten sposób unikniesz problemów gdyby podczas realizacji usług dronem wydarzyło się coś nieoczekiwanego co spowodowałoby dodatkowe szkody. Wszyscy nasi piloci podczas wykonywania lotów dronem posiadają ubezpieczenie.

Pasja i praca z dronami

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Od zawsze interesowaliśmy się informatyką i nowoczesnymi technologiami, dlatego kiedy w przestrzeni życia codziennego pojawiły się drony mocno się nimi zafascynowaliśmy. Z czasem połączyliśmy przyjemność z pracą rozpoczynając działalność opartą o to co lubimy. Stale śledzimy nowości ze świata dronów dzięki czemu sukcesywnie rozwijamy nasze umiejętności. Drony wkroczyły do naszego codziennego życia co spowodowało że teraz niemal nie wyobrażamy sobie rodzinnej wycieczki w góry czy nad wodę bez wykonania filmu lub kilku ujęć z drona. Takie zdjęcia z drona z wakacji, patrząc z punktu zawodowego, w doskonały sposób uzupełniają nasze portfolio. Natomiast prywatnie, rodzinne zdjęcia z drona dają nam ogromną satysfakcję i są wyjątkową pamiątką na lata.

Pilot drona Phantom oraz mavic