O nas

Skoro już tu trafiłeś, to chciałbyś pewnie dowiedzieć się o nas trochę więcej niż jest napisane na wszystkich poprzednich stronach które obejrzałeś 🙂

Co i jak?

Fotografia to nasza pasja a nie tylko sposób na zarabianie. Ciągłe doskonalenie i szkolenie się w kierunku fotografii to codzienne zajęcie, które wykonujemy aby dać od siebie najwięcej dla Ciebie! W końcu człowiek uczy się całe życie 🙂

Do zdjęć, które wykonujemy przykładamy się z należytą starannością, używamy dodatkowo do tego narzędzi wspomagających, oczywiście tylko tych profesjonalnych. Adobe Photoshop i Adobe Lightroom to narzędzia, które pozwalają nam przekazać zdjęcia i panoramy w najwyższej jakości.

Zdjęcie Nysa Kłodzka_Vidrosky

Miasta Partnerskie:

Fotografie Nysy_Vidrosky

Rozwój

Dzięki jakości, którą prezentujemy zostaliśmy wybrani do projektu, unikatowego projektu VisitPoland, który tworzy ogromną platformę bazującą na panoramach sferycznych z drona i ziemi. Aktualnie projekt rozprzestrzenił się już w ponad 80 miejscowościach w całej Polsce. Projekt jest wspierany i wyświetlany na oficjalnych stronach miast m. in. w Nysie, Jeleniej Górze, Sopocie, Poznaniu, Zatorze, Wiśle, Chorzowie i wielu innych.

Nysa

To tu wszystko się zaczęło

To nasze miasto z którego się wywodzimy, tutaj nasze zainteresowanie do fotografii – najpierw tej aparatem a następnie dronem. Zainteresowanie i fascynacja przerodziła się w pasję, codzienne szkolenie się i styczność ze zdjęciami znakomitych fotografów pozwoliło na zaznajomienie się z technikami wykonywania dobrych zdjęć i późniejszej ich obróbki graficznej. Dziś już prezentujemy bardzo wysoką jakość naszych umiejętności z których możesz skorzystać.

Wirtualny Spacer po Nysie_Vidrosky