Your Content Goes Here

Loading...

Fotografia Wizerunkowa

Wirtualne Spacery | Fotoobrazy | Design | Social Media | Fotografia

Personal Branding – Budowanie unikalnego wizerunku.

Vidrosky Photography

W czasie dynamicznego wzrostu konkurencji w sieci, niezwykle ważne jest, budowanie odpowiedniego wizerunku firmy. Stań się twarzą swojego projektu! Zacznij od profesjonalnej sesji wizerunkowej. Daj się poznać swoim odbiorcom. Doradzimy jak dobrać stylizację żeby osiągnąć oczekiwany efekt, gdzie i jak warto się pokazywać aby trafić do docelowej grupy odbiorców.

Szukasz pracowników i chcesz przyciągnąć do siebie więcej zainteresowanych?

53%

Według badania portalu interviewme.pl:

Ponad 53% kandydatów wskazało, że wizerunek pracodawcy w Internecie jest ważny lub kluczowy w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu pracy.”

Szukasz pracy i chciałbyś zwiększyć swoje szanse?

Pomożemy Ci zbudować wizerunek który będzie atrakcyjny dla Twojego pracodawcy. Większość portali w tematyce: „10 rad jak zwiększyć szanse na znalezienie pracy” już na pierwszym miejscu wymienia budowanie odpowiedniego wizerunku w sieci. Doradzamy jakie zdjęcia dobrać do CV, jak pokazać się w trakcie rekrutacji oraz jak przebudować swój wizerunek w mediach społecznościowych aby łatwiej znaleźć pracę.

100%

Chcesz wyglądać atrakcyjnie w sieci lub szukasz odpowiedniego partnera?

Zdjęcie profilowe to Twoja wizytówka! Można je wykorzystać nie tylko do tego aby pokazać się w atrakcyjny sposób ale również przybliżyć Twój charakter czy zainteresowania. Czy masz świadomość że już po upływie ułamka sekundy ludzie mogą podjąć decyzję na temat tego, czy jesteśmy warci nawiązania znajomości? Pomożemy Ci stworzyć doskonałe zdjęcia profilowe na Facebook, Instagram, GoldenLine, LinkedIn, Tinder czy inne portale randkowe, które zrobią świetne pierwsze wrażenie w sieci

Nowatorskie rozwiązania prezentacji obiektów

Fotografujemy Aparatem oraz Dronem

Uzupełniamy dane, zdjęcia,
Spacery w wizytówkach

Wideo

Nagrywamy materiały wideo
kamerą oraz dronem

Fotograf Wizerunkowy – Agata Kantorowicz

Tel: +48 696 220 236

m@il: kontakt@agatakantorowicz.pl